«

Değirmen A.Ş. » Ambalaj » Dairesel Dokuma

Dokuma Çuval donanımları alanında 30 yılı aşkın tecrübesi ile Hao Yu , olağanüstü özellikleriyle, TAİWAN’daki en ileri teknolojideki dairesel dokuma makinelerini sunmaktan mutluluk duyar.

Borulu dokuma kumaş bez  yapmak için, PP/HDPP’ den üretilerek tasarlanmıştır ve çalışma aralığı 350 ile 850mm’dir. Kaliteli dokuma ürünleri sağlamak için ana itici motor ve atkı bobin sensörü için çevirici ile donatılmıştır. Parça ekleme cihazı, merkezi kat açma cihazı, iki taraflı ısı yarık açma cihazı, ultrasonik yarma cihazı, eğrilik besleme motoru ve HMİ kontrolü müşteri isteğine göre verilebilir. 

Mini Dört Mekikli Dairesel Leno Dokuma Tezgahı

The HY-m4SCLL mini dört mekikli leno dokuma tezgahı PP ve HDPE iplikleriyle borulu net dokuma için tasarlanmıştır. Bu, dünyada yüksek üretim ve enerji tasarrufu özellikleriyle en yeni ve benzersiz dokuma teknolojisidir. Makine dört mekikle borulu dokumayı gerçekleştirmek için dakikada 360 atkı atarak (90RPM) saatte 100m üretim ile ciddi verimlilik sağlar. Dairesel dokuma tezgahı hız ayarı için frekans çevirici ile donatılmış; atkı bandı boşalması öncesinde duruş öncesi atkı bobin sensörü. Makine, çözgü ve atkı bitimi yada kırılması üzerine otomatik olarak durur. Bu makine mekanizmasının ana avantajı, kam ve mekik için yağlamasız ve az enerji tüketimi olmasıdır. Bu günlerdeki zorlu verimlilik gereksinimlerini karşılamak üzere gelişmiş dairesel dokuma tezgahıdır. Bu leno dokuma tezgahı modifikasyon kitlerini (HY7-m4SCLL den HY7-m6SCL ye) uygulayarak bir dairesel dokuma tezgahına da donüştürülebilir.

 

Mini Altı Mekikli Dairesel Dokuma Tezgahı

  • Düşük yedek parça tüketimi ve kolay bakım.
  • Geleneksel modellere göre %50 daha fazla enerji tasarrufu.
  • Büyük atkı iplik ekleme kapasitesi 1000PPM (maksimum)
  • Bükümsüz iplik uygulanabilir denye dokuma 500 – 2,000 (standart)
  • 115mm ye kadar büyük atkı ipliği taşıma kapasitesi (maksimum).
  • Ana motor Avrupa çevirici ile donatılmış.
  • Mekik için yağlamasız ve kam.


Sekiz Mekikli Dairesel Dokuma Tezgahı / Altı Mekikli Dairesel Dokuma Tezgahı

Dairesel dokuma tezgahlarımız PP/HDPP bükümsüz iplikleri kullanılarak örgülü boru dokuma kumaş  yapmak için tasarlanmıştır ve bu uygulama genellikle muşamba & harar (F.I.B.C) sanayileri içindir. HY7-m6SCL2’nin çalışma genişliği 90 – 145cm arasında ve HY7-m8SCL’nin 145 – 195cm arasındadır.

Kaliteli dokuma ürünleri sağlamak için ana itici motor ve atkı bobin sensörü için çevirici ile donatılmıştır. Parça ekleme cihazı, merkezi kat açma cihazı, iki taraflı ısı yarık açma cihazı, ultrasonik yarma cihazı, eğrilik besleme motoru ve HMİ kontrolü müşteri isteğine göre verilebilir.

Oniki Mekikli Çok Büyük Dairesel Dokuma Tezgahı

Dokuma tezgahlarımız özel istek gerekirse metrekare başsına 600g’lık dokuma ağırlığı elde edilebilir. Dokuma genişliği kapasitesi 256cm ile 305cm(çift yataklı düz genişlik) arasındadır. Atkı ve çözgü konumunun (Büyüklük 5cm(boy) x 30cm(en)) kumaş şeritinin 500kgs’ye kadar yüksek sağlamlığı vardır (BY ASTM D5035-95) önemli uygulamalar muşamba, geotekstil harar içindir.

Kaliteli dokuma ürünleri sağlamak için ana itici motor ve atkı bobin sensörü için çevirici ile donatılmıştır. Parça ekleme cihazı, merkezi kat açma cihazı, iki taraflı ısı yarık açma cihazı, ultrasonik yarma cihazı, eğrilik besleme motoru ve HMİ kontrolü müşteri isteğine göre verilebilir.

 

Geotekstil Uygulama

Demiryolu, karayolu, ve köprü inşaat güçlendirme. Eğimli arazilerin, nehir yataklarının ve su kenarındaki arazilerin güçlenmesi ve korumasını sağlar.

Talep Formu

l7095c